Miski WC – sprawdź największe zalety!

Dzisiaj, kiedy ktoś modernizuje toaletę i chce to wykonać tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Natomiast czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście myślę, że lepiej jest wydać więcej i prócz praktyczności cieszyć się również wysoką stylistyką.
Współczesne miski WC wyróżniają się dużą stabilnością, odpornością oraz prostym montażem. Świetnie pasują do toalet tradycyjnych, jak i tych zaaranżowanych w trendzie nowoczesnym. Z uwagi na różnorakie kształty a także odmienny design każdy może wyszukać rozwiązanie dopasowane do jego potrzeb oraz preferencji. System pozwala na oszczędność wody nawet 30% a także proste sprzątanie bez zastosowania silnych specyfików chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia kryteria klientów zwłaszcza dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne kształty misek a także przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z aranżacją wnętrza łazienki. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotąd miski WC. Stanowi to rozwiązanie szczególnie rekomendowane do wnętrz współczesnych. Sprawdzi się również w pomieszczeniach o średnim metrażu, ponieważ wizualnie powiększa przestrzeń. Z racji na brak styczności z podłożem mycie łazienki jest dokładniejsze, prostsze i przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się obecnie standardem oraz stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie należy martwić się kłopotliwy huk związany z uderzeniem klapy o muszlę. Starczy lekko pchnąć, żeby deska zamknęła się sama, cicho i bezpiecznie!

Miski WC bezrantowe to najnowsze osiągnięcie projektantów wyposażenia łazienek, które zyskuje coraz szerszą sławę. Z racji na brak kołnierza a także innych niepotrzebnych zagłębień w ceramice Miska WC jest niezwykle prosta do zachowania w czystości.
Współczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni funkcjonalnej łazienki. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną linię, odpowiadającą kompozycji kompatybilnej ze aktualnymi nurtami. Miska WC dedykowana jest do przymocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że zachowanie higieny jest jeszcze prostsze. Dobry design w połączeniu z najwyższym stopniem higieny to tylko niektóre korzyści płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są umieszczane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie guzik spłukujący. Ogromną zaletą podwieszanych misek WC jest to, że bardzo łatwo jest wyczyścić posadzkę pod toaletą. Dodatkowo można ją umieścić na wyższej wysokości, dzięki czemu są odpowiednim rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim wielki krok w stronę dbałości o higienę. Wszyscy wiemy, iż ubikacja, a szczególnie wucet to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia precyzyjne czyszczenie i oczyszczenie tej części miski, jaka jest niewidzialna dla oka, a w jakiej gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń. Skuteczny płyn oczyszczający a także szczotka niewątpliwie uproszczą wyczyszczenie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Niestety pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, których nie wyczyści nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz a także w zależności od ilości jej użycia, spłukuje tylko część miski. Ten nieregularny przepływ powoduje, iż brud zgromadzony pod kołnierzem jest niemożliwy do wyeliminowania. Jednak miska bezkołnierzowa, zwana też bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wycięcia), które zapewniają swobodny przepływ wody po całym obszarze wc. Woda przepływa przez kanał a także proporcjonalnie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.

You may also like...