Poznaj top5 zlewozmywaków granitowych Franke!

Kuchnia bez wątpienia jest jednym z ważniejszych pomieszczeń w domu. Nie dziwi więc fakt, że jej aranżacja nie jest zajęciem tak łatwym, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Każdy element wyposażenia, jaki się w niej znajdzie, powinien być nie tylko zgodny z naszym gustem, pasujący do całości kuchennej stylistyki, to jeszcze winien być jak najbardziej funkcjonalny. Kuchnia to bowiem miejsce, w którym przede wszystkim przygotowywane są posiłki.

W dzisiejszym wpisie chcemy przyjrzeć się bliżej zlewom granitowym renomowanej marki Franke, które są częstym wyborem nie tylko projektantów wnętrz, fachowców, ale także i klientów indywidualnych.

 

Zalety zlewozmywaków granitowych Franke

Decydując się na zakup zlewozmywaka granitowego Franke, wiele osób kieruje się po prostu kwestiami wizualnymi. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ produkty, które kupujemy, mają się nam przede wszystkim podobać, a estetyka zlewozmywaków granitowych jest wyjątkowa! Przede wszystkim produkty te dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, z tego względu tak łatwo można je dopasować do danej aranżacji. Poza kwestiami wizualnymi, modele te posiadają wiele zalet wynikających wprost z materiału, z jakiego zostały wykonane, czyli kompozytu.

Przede wszystkim fragranit, czyli materiał z jakiego wykonywane są zlewozmywaki granitowe Franke jest niezwykle trwały i odporny na wiele negatywnych czynników. Zlewy te nie tracą swojego koloru oraz są odporne na powstawanie plam. Poza tym są odporne na uderzenia, wysoką temperaturę czy zarysowania.

Wiele zlewów Franke posiada specjalną powłoke Sanitized, która tworzy na powierzchni zlewu warstwę antybakteryjną. Powłoka ta hamuje rozwój bakterii nawet do 99%! Tym samym są to produkty, które są bezpieczne podczas użytkowania.

Zlewozmywaki grantiowe franke

Popularne i wysokojakościowe zlewozmywaki granitowe Franke

Tak jak każdy producent zlewów, także Franke posiada w swoim asortymencie modele, które cieszą się większym, jak i mniejszym zainteresowaniem. Te, które wymieniliśmy poniżej, należą do modeli, które są chętnie wybierane przez klientów indywidualnych, a także i projektantów wnętrz na całym świecie. Są to przede wszystkiem zlewozmywaki granitowe jednokomorowe. Istnieje bowiem zauważalna tendencja do tego, że to właśnie te modele są obecnie najbardziej popularnymi.

Spowodowane jest to między innymi tym, że w większości domów Polaków znajdują się zmywarki i tym samym zlewozmywak duży nie jest już tak niezbędny. Poza tym wiele kuchni nie jest pomieszczeniami dużymi, dlatego też mniejsze zlewy pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca na roboczym blacie.

Poniżej lista zlewozmywaków Franke, które cieszą się dużym zainteresowaniem, a także i dobrymi opiniami użytkowników.

  • Zlewozmywak granitowy Franke Fiji
  • Zlewozmywak granitowy Franke Single
  • Zlewozmywak granitowy Franke BFG
  • Zlewozmywak granitowy FRanke Orion
  • Zlewozmywak granitowy Franke Kubus.

One thought on “Poznaj top5 zlewozmywaków granitowych Franke!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =